O firmie

Mrozek Sp. z o. o. zajmuje się inwestycjami budowlanymi, o zasięgu ogólnopolskim. Specjalizujemy się w pracach ziemnych, robotach drogowych oraz montażu zewnętrznych instalacji mediów miejskich; zarówno w realizacjach projektowych jak i wykonawczych.

Początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 1986 r., kiedy została założona firma „Instalacje Sanitarne i Drogownictwo T. Mrozek”. W 2006 r. nastąpiło przekształcenie w spółkę – „Mrozek Sp. z o.o.”

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynierską, dużym zapleczem technicznym oraz bogatym parkiem maszynowym, zlokalizowanym na terenie Warszawy.
To właśnie pracownicy, sprzęt oraz ponad 30 letnie doświadczenie gwarantują płynną realizację prowadzonych robót, a głównym celem Spółki jest najwyższa jakość wykonania powierzonych nam zadań. Pracując na rynku budowlanym stworzyliśmy wyszkoloną kadrę, działającą sprawnie – niezależnie od trudności warunków terenowych i napiętego harmonogramu prac.

Zajmujemy się kompleksową realizacją robót inżynieryjnych, takich jak:

  • roboty ziemne, ścianki z pali szalunkowych i fundamentowanie;
  • budowa kanałów sanitarnych, deszczowych, melioracyjnych i drenaży;
  • magistrale wodociągowe, wodociągi rozbiorcze i przyłącza;
  • sieci cieplne w preizolacji;
  • roboty drogowe, oświetlenie uliczne i budowa parkingów;
  • nawierzchnie dróg i placów, z ekologicznych materiałów naturalnych;
  • tereny zielone i obiekty małej architektury dla osiedli mieszkaniowych.

Mrozek Sp. z o.o. to prężnie działające przedsiębiorstwo, której sukcesy są świadectwem jakości i profesjonalnego działania na rynku budowlanym. Zaufali nam najwięksi krajowi inwestorzy tacy jak: Skanska S.A., Karmar S.A., Unibep S.A., Dom Development S.A., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa S.A., Zakład Remontów i Konserwacji Dróg w Warszawie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze zrealizowanych inwestycji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz.

Zbuduj to z nami!